APEX DYNAMICS POLSKA SP. Z O.O

 

          Od 2007 roku APEX DYNAMICS POLSKA SP. Z O.O.  jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy APEX DYNAMICS INC. z siedzibą na Tajwanie, czołowego producenta precyzyjnych przekładni planetarnych, listw zębatych i zębników oraz systemów smarowania.

Przekładnie planetarne zarówno te proste, jak i kątowe przeznaczone są  do współpracy z silnikami servo . Dzięki nowoczesnej konstrukcji opartej na najnowszych osiągnięciach techniki, charakteryzują się zwartą budową oraz umożliwiają przenoszenie wysokich momentów obrotowych przy dużej dynamice pracy. Można stosować je wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża precyzja i niezawodność. 

Przekładnie planetarne w  połączeniu z zębnikiem i listwą zębatą oraz uzupełnione systemem smarowania mogą stanowić kompletny układ napędowy maszyn i urządzeń.

Firma APEX DYNAMICS INC rozpoczęła swoją działalność w 1987 roku. Od samego początku istnienia wielomilionowe nakłady finansowe i doświadczenie jej właściciela w branży przemysłowej  zaowocowały znaczną ekspansją. Aktualnie firma posiada 35 przedstawicielstw w 29 krajach, które zajmują się sprzedażą oraz doradztwem technicznym.

 

 

APEX DYNAMICS INC kładzie największy nacisk na jakość i niezawodność swoich produktów . Jesteśmy dumni z faktu, że możemy oferować naszym klientom produkty z najwyższej półki. Dzięki głębokiej wiedzy, zaangażowaniu i wysiłkom naszych pracowników nieustannie dążymy do doskonałości poprzez rozwój naszych produktów, a tym samym dostarczamy naszym klientom nowe rozwiązania do nawet najbardziej skomplikowanych aplikacji.

37 lat doświadczenia
35 oddziałów na świecie
ponad 20700 zadowolonych klientów